Выбрать язык страницы: Ua или Ru

Ми реалізували для вас можливість купити окремі відео уроки!


Ціна будь-якого уроку 600 гривень

(Це приблизно 20 $ за курсом вашого банку на момент списання)


Якщо купувати кілька уроків, то передбачені знижки.


Також ви можете розглянути курси з десертів та шоколаду.

Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш номер телефона
Если вы заказываете несколько уроков со скидкой, в форме ниже выберете, пожалуйста, нужные вам уроки.
Если покупаете один урок - не отмечайте ничего.
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности